Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

PostHeaderIcon Rok 2012/2013

Zakończenie roku

Magiczny świat

Biedronki w gospodarstwie agroturystycznym

„Biedronki” w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

            18 maja 6 –latki  z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Zambrowie, były na wycieczce w Warszawie. Był to rodzinny wyjazd   do Centrum  Nauki Kopernik.
            Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Planetarium. Niebo Kopernika to nowoczesne planetarium, w którym odbywają się  pokazy gwiezdnego nieba, ciekawych gwiazdozbiorów, wizualizacje. W trakcie pokazu odbyliśmy podróż z Warszawy  do RPA by zobaczyć jak zmienia się obraz nieba w ciągu dnia, nocy, a nawet całego roku.  Przedszkolaki mogły obejrzeć film „Ziemia, Księżyc, Słońce”, który pogłębił ich wiedzę z zakresu astronomii.
            Następnie wszystkie dzieci zamieniły się w ,,małych badaczy” i poznawały prawa nauki.  Ta część centrum jest tak zorganizowana i  pomyślana, by dzieci mogły wszystkiego dotknąć, oddziaływać na eksponaty, samodzielnie przeprowadzać doświadczenia na interaktywnych wystawach. 
            Nasi wychowankowie mieli czas na swobodną zabawę wśród ciekawych przedmiotów, które pobudzają wyobraźnię i  rozbudzają ciekawość świata oraz chęć zdobywania wiedzy. Przez zabawę zdobyły wiele informacji na temat otaczającego świata.
            Była  to naprawdę wspaniała wyprawa - oby  jak najwięcej takich wycieczek!
Dziękujemy rodzicom za pomoc o ogromne zaangażowanie w organizację  podróży w świat nauki.

Barwne korowody u „Biedronek”


             W Miejskim Przedszkolu 4  w Zambrowie, dnia 12 lutego 2013 roku nadszedł czas na długo wyczekiwany Bal Karnawałowy, który zgromadził w dużej przedszkolnej sali dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Mali tancerze byli tak pięknie poprzebierani, że trudno było rozpoznać kto ukrywa się pod kolorowym karnawałowym strojem. Podczas trwania balu przedszkolaki tańczyły przy popularnych melodiach z różnych stron świata, które królują na dyskotekach oraz przy piosenkach dziecięcych. Wszystkich połączyła wspaniała zabawa przeplatana wesołymi konkursami. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach, a słysząc w głośnikach przeboje ostatnich miesięcy skakały radośnie.
           Zabawę prowadził Pan Maciek, który wcielił się w rolę didżeja. 
Na tanecznym parkiecie w tym roku królowali spidermani, księżniczki, aniołki, czarownice, diabełki, różne zwierzęta, kowboje, policjanci itd. Stroje dzieciaków z roku na rok są coraz bardziej pomysłowe. 
           Bal jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy z kolegami z innych grup.
Za rok znów spotkamy się w barwnym korowodzie.

 

 

 

 

 

 

 

Pasowanie na przedszkolaka

 

Jesteśmy ratownikami